Zakład pogrzebowy w Gliwicach – jaki wybrać?

Śmierć bliskiej osoby jest zawsze wydarzeniem trudnym do przeżycia, często szokującym i dramatycznym. W tak ciężkich chwilach, pełnych niesamowitych emocji i napięcia, niełatwo jest myśleć o formalnościach związanych z koniecznością zorganizowania pogrzebu. Tylko osoby, które tego doświadczyły, wiedzą jak bardzo potrzebne jest wtedy wsparcie życzliwych ludzi. Na szczęście każdy może liczyć na profesjonalną pomoc zakładów pogrzebowych.

Śmierć bliskiego – jak postępować?

Gdy śmierć bliskiego nastąpi w domu, należy wezwać pogotowie ratunkowe, po to by lekarz stwierdził zgon i wystawił kartę informacyjną, a następnie kartę zgonu. Kolejnym krokiem jest nawiązanie kontaktu z zakładem pogrzebowym, np. Sacrum w Gliwicach, który przejmie dalsze czynności związane z pogrzebem.
Jeżeli śmierć nastąpiła w szpitalu, kartę zgonu wystawi lekarz prowadzący, a gdy stało się to w miejscu publicznym lub na skutek wypadku, zrobi to lekarz pogotowia.

Zakład pogrzebowy Sacrum w Gliwicach

Gliwice i Zabrze to miasta, w których mieszczą się biura firmy pogrzebowej Sacrum. Firma ta organizuje pogrzeby na terenie całego Śląska. Największym jej atutem jest nowoczesny sprzęt funeralny. Bardzo wysoko są również oceniani pracownicy przedsiębiorstwa, ze względu na swój profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie w obsłudze ceremonii pogrzebowych. Trzeba dodać, że firma otwarta jest na współpracę i zawsze skupia się na potrzebach klientów. Jest do ich dyspozycji o każdej porze dnia, a nawet w nocy.

Usługi firmy pogrzebowej Sacrum

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom, firma świadczy wiele usług, związanych z obsługą pogrzebów. Wśród nich wymienić trzeba:
– bezgotówkową organizację pogrzebu,
– wypłatę zasiłku pogrzebowego,
– załatwienie wszelkich wymaganych formalności urzędowych,
– całodobowy przewóz ciała zmarłego w kraju i za granicą,
– nowoczesne karawany,
– kremację,
– kosmetykę pośmiertną, odzież żałobną,
– trumny sosnowe i dębowe własnego wyrobu,
– urny (drewniane, ceramiczne, metalowe, granitowe),
– wieńce i kwiaty,
– krzyże, tabliczki, klepsydry, podziękowania,
– oprawę muzyczną,
– ekshumacje zwłok,
– usługi kamieniarskie: budowa nagrobków, pomników,
– pomoc prawną.

Jakość usług, a opinie klientów

O jakości usług zawsze można się przekonać, zapoznając się z opiniami klientów. Przeglądając zatem opinie osób, które skorzystały z usług firmy pogrzebowej Sacrum, można powiedzieć, że jest to zakład w pełni profesjonalny i zasługujący na uznanie. Pracownicy nie tylko odciążają klientów od obowiązków załatwienia mnóstwa formalności, ale przede wszystkim okazują rodzinom zmarłych wiele zrozumienia i delikatności. Informują o wszystkim i wyjaśniają cierpliwie wszelkie niejasności. Na najwyższą pochwałę, zdaniem klientów zakładu, zasługuje również szacunek i poważanie, z jakim pracownicy odnoszą się do zmarłego. Wszystko to bardzo podnosi na duchu bliskich zmarłej osoby i sprawia, że czują się lepiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *