Zakład pogrzebowy – jaki wybrać?

Zakład pogrzebowy – jaki wybrać?

Śmierć bliskiej osoby jest zawsze wydarzeniem trudnym do przeżycia, często szokującym i dramatycznym. W tak ciężkich chwilach, pełnych niesamowitych emocji i napięcia, niełatwo jest myśleć o formalnościach związanych z koniecznością zorganizowania pogrzebu. Tylko osoby, które tego doświadczyły, wiedzą jak bardzo potrzebne jest wtedy wsparcie życzliwych ludzi. Na szczęście każdy może liczyć na profesjonalną pomoc zakładów pogrzebowych.

Śmierć bliskiego – jak postępować?

Gdy śmierć bliskiego nastąpi w domu, należy wezwać pogotowie ratunkowe, po to by lekarz stwierdził zgon i wystawił kartę informacyjną, a następnie kartę zgonu. Kolejnym krokiem jest nawiązanie kontaktu z zakładem pogrzebowym, np. Sacrum, który przejmie dalsze czynności związane z pogrzebem.
Jeżeli śmierć nastąpiła w szpitalu, kartę zgonu wystawi lekarz prowadzący, a gdy stało się to w miejscu publicznym lub na skutek wypadku, zrobi to lekarz pogotowia.

Zakład pogrzebowy Sacrum

Kostrzyn, Myślibórz i Dębno to miasta, w których mieszczą się biura firmy pogrzebowej Sacrum. Największym jej atutem jest nowoczesny sprzęt funeralny. Bardzo wysoko są również oceniani pracownicy przedsiębiorstwa, ze względu na swój profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie w obsłudze ceremonii pogrzebowych. Trzeba dodać, że firma otwarta jest na współpracę i zawsze skupia się na potrzebach klientów. Jest do ich dyspozycji o każdej porze dnia, a nawet w nocy.

Usługi firmy pogrzebowej Sacrum

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom, firma świadczy wiele usług, związanych z obsługą pogrzebów. Wśród nich wymienić trzeba:
– bezgotówkową organizację pogrzebu,
– wypłatę zasiłku pogrzebowego,
– załatwienie wszelkich wymaganych formalności urzędowych,
– całodobowy przewóz ciała zmarłego w kraju i za granicą,
– nowoczesne karawany,
– kremację,
– kosmetykę pośmiertną, odzież żałobną,
– trumny sosnowe i dębowe własnego wyrobu,
– urny (drewniane, ceramiczne, metalowe, granitowe),
– wieńce i kwiaty,
– krzyże, tabliczki, klepsydry, podziękowania,
– oprawę muzyczną,
– ekshumacje zwłok,
– usługi kamieniarskie: budowa nagrobków, pomników,
– pomoc prawną.

Jakość usług, a opinie klientów

O jakości usług zawsze można się przekonać, zapoznając się z opiniami klientów. Przeglądając zatem opinie osób, które skorzystały z usług firmy pogrzebowej Sacrum, można powiedzieć, że jest to zakład w pełni profesjonalny i zasługujący na uznanie. Pracownicy nie tylko odciążają klientów od obowiązków załatwienia mnóstwa formalności, ale przede wszystkim okazują rodzinom zmarłych wiele zrozumienia i delikatności. Informują o wszystkim i wyjaśniają cierpliwie wszelkie niejasności. Na najwyższą pochwałę, zdaniem klientów zakładu, zasługuje również szacunek i poważanie, z jakim pracownicy odnoszą się do zmarłego. Wszystko to bardzo podnosi na duchu bliskich zmarłej osoby i sprawia, że czują się lepiej.

5 1 głos
Ocena artykułu
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments