Godne pożegnanie

Strata osoby bliskiej to niezwykle trudne przeżycie dla rodziny i przyjaciół zmarłego. Dlatego tak ważne jest, aby w ostatniej drodze towarzyszyli nam profesjonaliści, którzy znają się na swoim fachu i potrafią świadczyć usługi pogrzebowe najwyższej jakości wykazując się empatią w stosunku do żałobników.

Pomoc w trudnych chwilach

Organizacja pogrzebu oraz uroczystości towarzyszących temu wydarzeniu to trudne logistycznie przedsięwzięcie. Zadaniu takiemu trudno jest sprostać zwłaszcza w chwilach cierpienia związanych ze śmiercią osoby bliskiej. Do załatwienia jest tak wiele spraw formalnych i organizacyjnych, które możemy jednak scedować na profesjonalistów z renomowanego zakładu pogrzebowego. W tych trudnych chwilach można liczyć na fachowe wsparcie pracowników zakładu pogrzebowego Skrzydlate Anioły. Zakład zorganizuje godny pogrzeb, a w załatwieniu formalności pomoże asystent pogrzebowy, który na życzenie rodziny może towarzyszyć w formalnościach urzędowych oraz w biurach parafialnych. Możemy zamówić uroczystości pogrzebowe w wielu wariantach – zależnych od preferencji, woli zmarłego oraz naszego budżetu. Zakład może na życzenie zorganizować oprawę florystyczną, muzyczną oraz fotograficzną, a sama uroczystość może mieć formę religijną lub świecką. Więcej o usługach firmy można przeczytać na stronie skrzydlate-anioly.pl.

Ostatnie wspólne chwile

Dla bliskich szczególnie ważna jest możliwość pożegnania zmarłej osoby w skupieniu i w godnych warunkach. Zakład pogrzebowy Skrzydlate Anioły dysponuje kameralną kaplicą, w której można spokojnie pożegnać zmarłego. Zakład może na życzenie zorganizować wspólną modlitwę lub uroczystość świecką, której będzie towarzyszyć muzyka. Pracownicy firmy zadbają również o odpowiedni wystrój kaplicy. Jeżeli planujemy uroczystość pożegnania przy otwartej trumnie, docenimy profesjonalne usługi kosmetyki pośmiertnej, a w razie potrzeby również pośmiertnej rekonstrukcji, dzięki czemu zmarły będzie jak najbardziej przypominał to, jak wyglądał za życia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *