Godne pożegnanie

Godne pożegnanie

Strata osoby bliskiej to niezwykle trudne przeżycie dla rodziny i przyjaciół zmarłego. Dlatego tak ważne jest, aby w ostatniej drodze towarzyszyli nam profesjonaliści, którzy znają się na swoim fachu i potrafią świadczyć usługi pogrzebowe najwyższej jakości wykazując się empatią w stosunku do żałobników.

Pomoc w trudnych chwilach

Organizacja pogrzebu oraz uroczystości towarzyszących temu wydarzeniu to trudne logistycznie przedsięwzięcie. Zadaniu takiemu trudno jest sprostać zwłaszcza w chwilach cierpienia związanych ze śmiercią osoby bliskiej. Do załatwienia jest tak wiele spraw formalnych i organizacyjnych, które możemy jednak scedować na profesjonalistów z renomowanego zakładu pogrzebowego. W tych trudnych chwilach można liczyć na fachowe wsparcie pracowników zakładu pogrzebowego Skrzydlate Anioły. Zakład zorganizuje godny pogrzeb, a w załatwieniu formalności pomoże asystent pogrzebowy, który na życzenie rodziny może towarzyszyć w formalnościach urzędowych oraz w biurach parafialnych. Możemy zamówić uroczystości pogrzebowe w wielu wariantach – zależnych od preferencji, woli zmarłego oraz naszego budżetu. Zakład może na życzenie zorganizować oprawę florystyczną, muzyczną oraz fotograficzną, a sama uroczystość może mieć formę religijną lub świecką. Więcej o usługach firmy można przeczytać na stronie skrzydlate-anioly.pl.

Ostatnie wspólne chwile

Dla bliskich szczególnie ważna jest możliwość pożegnania zmarłej osoby w skupieniu i w godnych warunkach. Zakład pogrzebowy Skrzydlate Anioły dysponuje kameralną kaplicą, w której można spokojnie pożegnać zmarłego. Zakład może na życzenie zorganizować wspólną modlitwę lub uroczystość świecką, której będzie towarzyszyć muzyka. Pracownicy firmy zadbają również o odpowiedni wystrój kaplicy. Jeżeli planujemy uroczystość pożegnania przy otwartej trumnie, docenimy profesjonalne usługi kosmetyki pośmiertnej, a w razie potrzeby również pośmiertnej rekonstrukcji, dzięki czemu zmarły będzie jak najbardziej przypominał to, jak wyglądał za życia.

5 1 głos
Ocena artykułu
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments