Pogrzeb w śląskim stylu – usługi pogrzebowe Kuleczka w Siemianowicach

Pogrzeb w śląskim stylu – usługi pogrzebowe Kuleczka w Siemianowicach

Orkiestra górnicza na pogrzebie na Górnym Śląsku czy w Zagłębiu kiedyś była czymś naturalnym, nieodłącznym elementem takich obrzędów. Dzisiaj wszyscy się spieszą do swoich spraw, więc pogrzeby też chcemy mieć szybko za sobą. Może jednak warto powrócić do tradycji?

Siemianowice Śląskie – tradycja z najwyższą jakością

Powrót do przeszłości nie musi oznaczać cofania się. To raczej jest czerpanie z osiągnięć i mądrości pokoleń, które odeszły. Taki tradycyjny pogrzeb ze śląskim charakterem można zamówić w najbardziej doświadczonej firmie pogrzebowej działającej na Śląsku – Kuleczka Zakład Pogrzebowy Antoniego i Aleksandry – ojca i córki, przedsiębiorców, którzy codziennie organizują pochówki na najwyższym poziomie na terenie Siemianowic, Katowic oraz innych miast regionu.

Podczas ceremonii mającej charakter wyznaniowy lub świecki może być orkiestra górnicza, ale także oprawa muzyczna nieco skromniejsza – sprzęt odtwarzający muzykę, trębacz lub inny instrumentalista albo śpiew wokalisty, zespołu lub chóru.

Jeśli Zmarły był hodowcą gołębi, a to w Siemianowicach norma, to po złożeniu ciała do grobu wypuszczane są gołębie, które przelatują nad właścicielem ostatni raz, żegnają się z Nim i wracają do gołębnika. Zlecając usługi pogrzebowe firmie Kuleczka można być pewnym najwyższej jakości oraz uzyskania spodziewanych efektów, spełnienia wszelkich oczekiwań rodziny i życzeń Zmarłego. Ostatnia droga nabiera charakteru indywidualnego, osobistego – nikt nie ma poczucia, że Zmarły to zwykły, kolejny klient, a przeciwnie – ktoś wyjątkowy, komu warto oddać szacunek i hołd.

Kompleksowe usługi pogrzebowe Zakładu Pogrzebowego Kuleczka

Indeks usług świadczonych przez zakład Kuleczka umieszczony na pogrzebykuleczka.pl jest obszernym rejestrem, w którym zawarte są czynności urzędowe, przygotowawcze oraz elementy składowe ceremonii pogrzebowej. Właściciele zakładu oraz bardzo dobrze wykonujący swoje zadania zatrudnieni w firmie pracownicy udzielają rodzinie Zmarłego wsparcia od chwili zgłoszenia zgonu. Najpierw odbywa się eksportacja ciała do przechowalni, a następnie załatwiane są wszelkie dokumenty u lekarza, w USC oraz w ZUS. We współpracy z rodziną załatwiane są wszelkie zgody i opłaty w administracji cmentarza oraz ustalane terminy u księdza czy w krematorium.

Zakład pogrzebowy zajmuje się przygotowaniem grobu oraz kosmetyką i ubraniem ciała. Nie zapomina się o kwiatach, trumnie czy urnie, krzyżu z tabliczką, nekrologach, zamówieniu stypy. W cenie usług w firmie Kuleczka jest transport żałobników oraz księdza. Po pogrzebie można zakładowi zlecić całoroczną opiekę nad grobem.

0 0 głosy
Ocena artykułu
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments