Szeroki zakres Usług Pogrzebowych w Tychach

Szeroki zakres Usług Pogrzebowych w Tychach

Zakład Pogrzebowy Calia Tychy, posiadający ponad dwudziestoletnie doświadczenie w dziedzinie organizacji ceremonii pogrzebowych, cieszy się uznaniem mieszkańców Śląska dzięki świadczeniu kompleksowych i profesjonalnych usług na terenie wszystkich cmentarzy w Tychach i ich okolicach.

Firma zlokalizowana przy ul. Cmentarnej 21 w Tychach, w bezpośrednim sąsiedztwie Tyskiego Cmentarza Komunalnego Wartogłowiec. Dom pogrzebowy Calia posiada nowoczesne biuro wraz z  salą pożegnań, ekspozycją nagrobków oraz chłodnię z rozwiniętą infrastrukturą.       Całodobowe numery kontaktowe to: 32 219 18 44 oraz 601 490 908.

Zakład Pogrzebowy Calia zapewnia kompleksową organizację ceremonii pogrzebowych, obejmującą proces eksportacji ciała zmarłego z miejsca zgonu, dopełnienie wszelkich formalności urzędowych oraz zorganizowanie godnego i indywidualnego ostatniego pożegnania. Firma pogrzebowa Tychy oferuje szeroki zakres usług pogrzebowych i cmentarnych, dostarczając rodzinom w żałobie profesjonalne wsparcie.

W kontekście specyfiki regionu, związanego głównie z branżą wydobywczą, Zakład Pogrzebowy Calia organizuje różnorodne ceremonie żałobne, obejmujące tradycyjne i kremacyjne pochówki, zarówno o charakterze wyznaniowym, jak i świeckim. Szczególnie często organizowane są także uroczystości pogrzebowe nawiązujące do lokalnej tradycji górniczej.

Firma pogrzebowa Calia kładzie duży nacisk na godne przygotowanie ciała zmarłego do pochówku, zapewniając, że w chłodni ich domu pogrzebowego w Tychach będzie ono czekało na ceremonię w sposób należyty i odpowiedni. Gwarantuje się, że wszystkie pogrzeby są realizowane z użyciem eleganckich karawanów marki Mercedes.

Empatia i Dostępność zakładu pogrzebowego w Tychach

Doświadczeni pracownicy Tyskiego zakładu pogrzebowego wspierają rodziny swoim doradztwem w doborze odpowiednich akcesoriów pogrzebowych.

Zakład pogrzebowy Calia posiada szeroką ofertę akcesoriów pogrzebowych, w której skład wchodzą: urny, trumny, modlitewniki, różańce oraz elegancka i dobrej jakości odzież dla zmarłych. Dodatkowo, dom pogrzebowy Tychy zapewnia estetyczną oprawę florystyczną i muzyczną ceremonii.

Firma Calia w swojej ofercie posiada nie tylko usługi pogrzebowe, również usługi cmentarne i kamieniarskie. Calia zajmuje się sprzedażą oraz montażem pomników nagrobnych i obrzeży nagrobnych, a także posiada długoletnie doświadczenie w  liternictwie nagrobnym. Doświadczeni pracownicy zakładu, dążą do tego, aby Calia była postrzegana przez mieszkańców Tych i okolic jako synonim zaufania i transparentności, zakład zapewnia także wsparcie po uroczystościach pogrzebowych, oferując usługi opieki nad grobami.

W biurze Zakładu Pogrzebowego Calia pełni empatii pracownicy pozostają w gotowości do udzielenia pomocy rodzinom w trudnych chwilach żałoby.

5 1 głos
Ocena artykułu
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
wybraliśmy Mirander

Witam, chociaż na co dzień mieszkamy w Tychach to pogrzeb musiałam zorganizować na cmentarzu w Katowicach, wybraliśmy firmę Mirander z Katowic i mogę ją Państwu szczerze polecić.