Transport zwłok z Niemiec

Transport zwłok z Niemiec

W Niemczech mieszka około dwóch milionów Polaków. Wiele osób udaje się za granicę z myślą o przepracowaniu tam wyłącznie kilku lat, inni zostają w Niemczech na stałe, zakładając tam własne rodziny oraz nawiązują nowe przyjaźnie. Niezależnie od powodu wyjazdu, wiele osób może za życia wyrazić wolę, aby zostać pochowanym w swojej ojczyźnie. W sytuacji śmierci, wiele rodzin decyduje się na sprowadzenie ciała z Niemiec, aby pogrzeb i pochówek mógł odbyć się w Polsce.

Firma pogrzebowa Glob Drejka od wielu lat świadczy usługi przewozu ciał z zagranicy do Polski i innych państw Unii Europejskiej. Pracownicy zakładu zdają sobie sprawę z tego, jak skomplikowane są formalności związane z międzynarodowym transportem zwłok, w związku z tym, aby ułatwić ten trudny i stresujący czas żałoby, personel zakładu Glob Drejka przejmuje wszelkie formalności na swoje barki. Wszyscy pracownicy odbyli odpowiednie szkolenie, a ich wieloletnie doświadczenie oraz znajomość języków, pozwala swobodnie poruszać się w gąszczu formalności.

transport zwłok z Niemiec

Profesjonalna pomoc

Pracownicy zakładu wychodzą naprzeciw wszystkim oczekiwaniom tych, którzy stracili swojego bliskiego na terenie Niemiec. Dlatego każda usługa, którą wykonują pracownicy Glob Drejka jest przeprowadzono z ogromną starannością i dbałością o szczegóły. Zakład pogrzebowy wyróżnia się nie tylko dużym doświadczeniem, ale również profesjonalizmem, o którym świadczy najnowocześniejszy sprzęt i karawany, które spełniają wszelkie wymogi sanepidu i spełniają warunki do międzynarodowego przewozu zwłok.

Korzystając z usług zakładu pogrzebowego Global Drejka każdy może mieć gwarancje otrzymania pomocy w tym trudnym czasie.

5 1 głos
Ocena artykułu
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Witam, jeśli ktoś szuka kompleksowych informacji o przewozie zmarłych z zagranicy to zapraszam na mój serwis tematyczny.