Usługi pogrzebowe w Świętochłowicach

Usługi pogrzebowe w Świętochłowicach

            Zakład pogrzebowy Kocel prowadzi swoją działalność od wielu lat – również w miejscowości Świętochłowice. Biuro całodobowego zakładu pogrzebowego w Świętochłowicach to miejsce gdzie troska o zmarłych i ich rodziny jest najwyższą wartością. Firma ze Świętochłowic to nie tylko realizacja wysokiej jakości usług pogrzebowych, ale przede wszystkim powołanie. Staramy się, aby w naszym zakładzie usług pogrzebowych panowała atmosfera życzliwości i zrozumienia dla potrzeb klienta. Rodziny zawsze traktujemy z indywidualną troską i empatią.

Dokładamy wszelkich starań, aby zorganizować pogrzeby z trumną i z urną z godnością i szacunkiem.  Działamy w branży funeralnej od wielu lat, co pozwala nam wykorzystać niezwykle szeroką wiedzę i doświadczenie w tym zakresie. Nasza oferta to nie tylko standardowe usługi pogrzebowe, ale także wiele innych, dedykowanych potrzebom naszych klientów.

            Oferujemy szeroki wachlarz trumien, urn oraz akcesoriów pogrzebowych. Staramy się, aby każdy element naszej oferty był dostosowany do indywidualnych potrzeb i preferencji mieszkańców Świętochłowic. Za każdym razem dostosowujemy cenę pogrzebu do oczekiwań rodzin. Posiadamy szerokie doświadczenie we florystyce pogrzebowej, dzięki czemu wykonamy dla Państwa piękne kompozycje kwiatowe i zawieziemy je na ceremonię.

Zakład pogrzebowy Świętochłowice


Dom pogrzebowy w Świętochłowicach

            Kadra domu pogrzebowego w Świetochłowicach to zespół wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy zawsze służą pomocą i wsparciem w tych trudnych chwilach żałoby. Zakład pogrzebowy Kocel dąży do nieustannego rozwoju jakości świadczonych usług. Z tego względu posiada własną salę przedpogrzebową, w których mogą Państwo w spokoju i bez ograniczeń czasowych pożegnać bliską osobę.

            Dzięki pracy i zaangażowaniu, pomagamy rodzinom przejść przez ten trudny czas z godnością i szacunkiem dla pamięci ich bliskich. Nasz zakład pogrzebowy Kocel to miejsce, gdzie troska i kompleksowa pomoc jest naszą najwyższą wartością. Zakład usług pogrzebowych organizuje pogrzeby każdego rodzaju na wszystkich cmentarzach w Świętochłowicach, Chorzowie i okolicach.

Biuro firmy Kocel w Świętochłowicach, to miejsce gdzie zawsze czekamy na Państwa z otwartymi sercami i gotowością do pomocy w tych trudnych chwilach. W celu uzyskania większej ilości szczegółów, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: https://kocel.pl/swietochlowice/.

Dom pogrzebowy Kocel

ulica Szpitalna 2, 41-600 Świętochłowice

Telefon: 601 447 504

5 1 głos
Ocena artykułu
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments