Zakład pogrzebowy Grójec – jakie oferuje usługi pogrzebowe?

Zakład pogrzebowy Grójec – jakie oferuje usługi pogrzebowe?

Organizacja pogrzebu wymaga dużej znajomości przepisów prawa oraz branży pogrzebowej. Dla osób niezwiązanych z tym tematem, które ponadto organizują pogrzeb pierwszy raz, jest to zadanie wyjątkowo trudne. Warto więc wybrać zakład pogrzebowy Grójec Cerber, który wysłucha oczekiwań rodziny i zrealizuje pogrzeb zgodny z ostatnią wolą Osoby Zmarłej.

Zakład pogrzebowy Grójec – pierwsze formalności

Kartę zgonu może wystawić wyłącznie lekarz. Ten dokument upoważnia zakład pogrzebowy do odebrania ciała z mieszkania, domu, hospicjum lub szpitala i przewiezienia go do chłodni. Następnie należy wyrobić akt zgonu w USC. Zadanie to w imieniu klienta może wykonać pracownik domu pogrzebowego Cerber. Od tego momentu można rozpocząć kompleksowe przygotowanie do ceremonii pogrzebowej.

Zakład pogrzebowy Grójec – ceremonia pogrzebowa

W biurze zakładu Cerber rodzina ustala z pracownikiem wszystkie szczegóły pogrzebu. Do najważniejszych kwestii należy:

  • forma pochówku (z trumną lub urną),
  • rodzaj pogrzebu (wyznaniowy, świecki),
  • akcesoria pogrzebowe,
  • data i miejsce pogrzebu,
  • oprawa muzyczna i florystyczna.

Rodzina przedstawia pracownikowi zakładu swoje oczekiwania, a ten realizuje je krok po kroku. Dzięki temu wszystko odbywa się z dużą dbałością i bez zbędnych komplikacji. Tym samym każda ceremonia przebiega bardzo godnie.

Dom pogrzebowy Grójec – transport

Transport w branży pogrzebowej stanowi bardzo ważny element. Dzięki nowoczesnym karawanom każda eksportacja ciała do chłodni odbywa się w sposób wyjątkowo godny. Ponadto karawany firmy Cerber są regularnie poddawane detailingowi, dzięki temu ostatnia droga Zmarłego odbywa się w sposób godny i pełen szacunku. Zakład pogrzebowy Grójec Cerber organizuje również przewozy uczestników pogrzebu na cmentarz oraz osoby duchownej.

Dzięki zaangażowaniu pracowników Cerber, wszystko odbywa się wzorowo i zgodnie z oczekiwaniami najbliższej rodziny Zmarłego.

5 1 głos
Ocena artykułu
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments