Empatyczna obsługa w zakładzie pogrzebowym z Pruszcza Gdańskiego

Empatyczna obsługa w zakładzie pogrzebowym z Pruszcza Gdańskiego

W trudnych chwilach, gdy opuszcza nas bliska osoba, Zakład Pogrzebowy Zieleń  stoi u boku, każdego, kto potrzebuje wsparcia oraz po to, by w troskliwy sposób zorganizować ostatni hołd dla zmarłego. Firma z Pruszcza Gdańskiego nie tylko skupia się na profesjonalnych aspektach formalności pogrzebowych, ale także kładzie szczególny nacisk na stworzenie wyjątkowej oprawy pogrzebowej, która odda hołd i szacunek, jakie przysługują każdej unikalnej historii życia. Doświadczony zespół jest dostępny całodobowo pod numerem telefonu 58 341 20 71 oraz z pełnym oddaniem pomaga zrozumieć wszystkie aspekty ceremonii pogrzebowej. Służy radą w wyborze najlepszych opcji, które oddadzą szacunek dla życia i pamięci osoby, która odeszła.

Celem zakładu pogrzebowego Zieleń w Pruszczu Gdańskim jest ulżenie w chwilach smutku i zapewnienie wsparcia w organizacji uroczystości pożegnalnych. Dbają o to, aby wszelkie kwestie pogrzebowe przebiegały sprawnie i zgodnie z indywidualnymi życzeniami rodziny. Niezależnie od wyznania czy tradycji, z którymi się identyfikują, profesjonalny personel jest gotowy dopasować się do potrzeb bliskich zmarłego. Omawiają z nimi wszelkie szczegóły przebiegu uroczystości oraz dbają o to, aby każdy, choćby najmniejszy, detal był dopracowany.

Szeroka oferta krematorium i zakładu pogrzebowego w Pruszczu Gdańskim

Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług, w tym kremacje we własnym krematorium, przechowanie ciała w chłodni, kosmetyka pośmiertna i sprowadzenie zwłok z zagranicy. Ofertę dopełnia bogaty wybór trumien i urn, organizację ceremonii pogrzebowych zarówno tradycyjnych, wyznaniowych oraz świeckich. Profesjonalnie dokonywane są kremacje z zachowaniem najwyższych wymaganych standardów. Zakład pogrzebowy Zieleń współpracuje z też wyjątkowymi i uzdolnionymi florystami, którzy tworzą niepowtarzalne dekoracje, oddające hołd zmarłemu w sposób osobisty i piękny. Kompozycje kwiatowe są tworzone w na planie koła lub serca na zielonym podkładzie. Do każdej wieńca bądź wiązanki personel może dołączyć satynową, piękną szarfę z wyrazami żalu. Istotnym faktem jest też, że Dom pogrzebowy Zieleń z Pruszcza Gdańskiego posiada rekomendację portalu Funer.

Całodobowy Zakład Pogrzebowy w Pruszczu Gdańsku

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe ZIELEŃ Sp. z o.o.

Adres: ul. Grunwaldzka 24

83-000 Pruszcz Gdański

Całodobowe numery telefonu:

58 341 20 71

58 773 01 01

Adres e-mail:

biuro@zielenpruszcz.pl

4 1 głos
Ocena artykułu
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments