Usługi pogrzebowe Szczecin – gwarancja najwyższej jakości obsługi

Usługi pogrzebowe Szczecin – gwarancja najwyższej jakości obsługi

W chwilach, kiedy pożegnanie bliskich nas ogromnie smuci i przytłacza, rzeczywistość może wydać się wówczas wyjątkowo trudna. Chcemy jednak jak najbardziej godnie zorganizować ceremonię pożegnalną. Wsparcie fachowców z zakładu pogrzebowego w takim momencie staje się nieocenione. W Szczecinie znajdziemy wyjątkowe miejsce – Zakład Pogrzebowy Hermes Szczecin. Oferuje nie tylko wysokiej jakości usługi, ale również empatyczne wsparcie dla rodzin w żałobie.

Zespół pracowników rozumie wyjątkowość każdego pożegnania oraz to, że strata może być doświadczana inaczej przez każdą rodzinę. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie, pomagają w załatwieniu wszelkich spraw formalnych, umożliwiając rodzinom skupienie się na wspomnieniach i żałobie. W ich imieniu uzyskają akt zgonu czy składają wniosek o zasiłek pogrzebowy w takich instytucjach jak ZUS i KRUS. Pomogą w doborze trumny lub urny, uwzględniając możliwości finansowe bliskich zmarłego. Doradzą w kwestii oprawy funeralnej – w dobraniu wieńców i wiązanek, w wyborze repertuaru muzycznego czy innych wszelkich akcesoriów pogrzebowych.

Sprowadzenie zwłok z zagranicy do Szczecina

Oferta zakładu pogrzebowego Hermes jest skrojona na miarę potrzeb każdej rodziny. Wiedzą, że każdy człowiek i każda historia jest unikalna, dlatego podchodzą do wszystkich zleceń z elastycznością. To tyczy się również potrzeby sprowadzenia zmarłego z innej części kraju lub z zagranicy. Choć jest to proces skomplikowany i wymagający, pracownicy i kierowcy są wyspecjalizowani i odpowiednio przeszkoleni. Załatwiają dla rodzin wymagane dokumenty oraz pozwolenia na transport. Przewozy zmarłych z zagranicy do Szczecina mogą być organizowane drogą lądową, morską lub lotniczą. Personel zakładu usług pogrzebowych zapewnia, że przestrzegane są ustawowo przyjęte normy oraz przepisy, jednocześnie możliwie jak najsprawniej sprowadzając zmarłego do rodzinnego miasta. W tej firmie pogrzebowej zwraca się też uwagę na dobre praktyki branżowe. Całodobowy dyżur i więcej informacji kontaktowych na stronie firmy.

Zakłady pogrzebowe Szczecin

Zakład Pogrzebowy HERMES

Adres: ul. Kordeckiego 15

71-066 Szczecin

Numer telefonu: 506 28 88 28

Adres e-mail: biuro@hermes.szczecin.pl

5 1 głos
Ocena artykułu
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments