Jak wyglądają usługi kremacyjne w Złocieńcu?

Jak wyglądają usługi kremacyjne w Złocieńcu?

Ilość miejsc w grobach ziemnych powoli się kończy, to wszystko sprawia, że kremacja dla wielu rodzin staje się jedyną alternatywą. Bywa również tak, że pogrzeb urnowy jest ostatnią wolą Zmarłego, a rodzina taką wolę musi uszanować.   

Pogrzeb urnowy staje się coraz popularniejszą formą pochówku, nadal jednak jej przebieg budzi w wielu osobach wątpliwości. Wiele osób obawia się, że pogrzeb kremacyjny nie jest zgodny z naukami kościoła. W tym miejscu trzeba zaznaczyć, że Kościół Katolicki dopuszcza kremację, o ile nie została ona przeprowadzona z powodów sprzecznych z nauką kościoła. Oficjalnie od 1963 roku pogrzeb urnowy został uznany przez kościół, ale od tego czasu nadal najpopularniejszą formą pochówku był tradycyjny z trumną.   

Taki stan rzeczy utrzymywał się w Polsce długo. Wzrost zapotrzebowaniem na pogrzeby kremacyjne spowodował, że coraz więcej zakładów pogrzebów inwestuje nowoczesne piece kremacyjne, a usługę kremacji dodaje do swoich usług.   

Jednym z zakładów pogrzebowych, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, jest dom pogrzebowy w Złocieńcu. Pracownicy zakładu pogrzebowego zdają sobie sprawę z tego, że forma pochówku to indywidualna kwestia Rodziny Zmarłego oraz Jego ostatniej woli. Aby uszanować decyzję klientów o formie pochówku, pracownicy domu pogrzebowego Hades do każdego pogrzebu podchodzą z ogromnym zaangażowaniem. To jest bowiem jedyny sposób, aby pogrzeb mógł zostać przeprowadzony z należytym szacunkiem i godnością.   

Doświadczenie  

Zakład pogrzebowy Hades to nie tylko budynek, ale przede wszystkim ludzie, którzy mają ogromne doświadczenie w kwestii organizacji pogrzebów. Dlatego decydując się na zakład Hades, każdy klient może mieć pewność, że pracownicy przejmą na siebie wszelkie formalności oraz uzyskają wszelkie pozwolenia związanych z przeprowadzeniem ceremonii pochówku.   

Empatia   

Pożegnanie ukochanej osoby nie jest i pewnie nigdy nie będzie prostą czynnością. Pracownicy domu pogrzebowego Hades wiedzą, jak ważne dla rodzin jest, aby zobaczyć po raz ostatni Zmarłego. Dlatego przed samą kremacją, rodziny mogą pożegnać się z bliskim w kaplicy, a dopiero po tym zostanie przeprowadzona kremacja.   

Zdając sobie sprawę, ile wątpliwości wywołuje pogrzeb kremacyjny, pracownicy zakładu pogrzebowego Hades oferują zawsze swoją pomoc oraz rozmowę, w której trakcie odpowiedzą na wszelkie pytania oraz rozwieją wątpliwości. Więcej o kremacji można przeczytać tutaj.   

0 0 głosy
Ocena artykułu
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments