Kremacja i transport zwłok z Anglii

Kremacja i transport zwłok z Anglii

Polski Dom Pogrzebowy w Londynie to wieloletnie przedsiębiorstwo, które oferuje kompleksowe usługi z zakresu organizacji pochówki każdej wiary. Wyróżnia nas bogate doświadczenie, a także troska o komfort klienta. Żałobnicy mogą liczyć na stały i bezproblemowy kontakt, a także wsparcie w trudnych momentach. Nasza obsługa jest w pełni wyspecjalizowana oraz przeszkolona. Należy również dodać, że jesteśmy zespołem empatycznym i staramy się pomóc naszym klientom w każdej sytuacji. Doskonale rozumiemy ich emocje oraz problemy. Jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę, niezależenie od pory dnia, czy też nocy. Dokładamy wszelkich starań, aby przenieść na swoje barki wszystkie przykre obowiązki związane z organizacją pochówku. Działamy sprawnie oraz profesjonalnie. Nasze usługi realizowana są na terenie Anglii, Szkocji, Irlandii oraz Walii.

W naszej bogatej ofercie znajduje się międzynarodowy transport zwłok. Przygotowujemy zmarłego do przewozu, a także dostarczamy niezbędny sprzęt oraz akcesoria (m.in. trumny z metalowymi wkładami, urny, filtry powietrza). Transport przebiega na najwyższym poziomie. Gwarantujemy takie warunki przewozu, które są zgodne z aktualnie obowiązującymi normami. Ponadto załatwiamy wszystkie sprawy urzędowe oraz dokumentację. Przewozimy zmarłych z Anglii, Irlandii, Szkocji, Walii do Polski. Zapewniamy transport trumny lub urny drogą lądową, morską, lotniczą.

transport zwłok z anglii

 

Proponujemy również usługi tanatokosmetyki lub też balsamacji zwłok. W skład naszych usług wchodzi również kremacja zwłok. Dodatkowo udzielamy porad prawnych z zakresu wsparcia finansowego, świadczeń społecznych, czy też należnych odszkodowań. Są one zupełnie darmowe – wszystko po to, aby klient poczuł się spokojnie oraz bezpiecznie. Staramy się możliwie najlepiej pomóc w przygotowaniu się do pochówku bliskiej osoby. Służmy wsparciem psychologicznym. Pragniemy, aby każdy kto zdecyduje się skorzystać z naszej oferty był zadowolony. Obniżyliśmy nasze ceny do absolutnego minimum. Jesteśmy przekonani, że zorganizowana przez nas ostatnia podróż zmarłego będzie wydarzeniem wzniosłym i godnym.

0 0 głosy
Ocena artykułu
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments