Mementis.com.pl – spektakularny sukces w sieci

Mementis.com.pl – spektakularny sukces w sieci

Blisko 60 tysięcy odwiedzających, 30 tysięcy aktywnych użytkowników i 100 firm w niespełna rok od premiery portalu pogrzebowego klasy Premium Mementis.com.pl

Wykorzystanie legendarnej marki i przekształcenie jej w serwis internetowy, niosący realną pomoc osobom pogrążonym w żałobie, szukającym wsparcia w organizacji ostatniej ziemskiej drogi swoich bliskich to pomysł, na który wpadli specjaliści z firmy BrainBox.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży funeralnej udało im stworzyć się nowoczesny portal internetowy, który w niespełna rok zyskał ogromne uznanie nie tylko w oczach przedsiębiorców pogrzebowych, ale także użytkowników, którzy każdego dnia za pośrednictwem platformy są w stanie znaleźć pomoc w jednym z najtrudniejszych momentów swojego życia.

Mementis® – portal cieszący się dużym zainteresowaniem w branży pogrzebowej

Mementis.com.pl został stworzony z wykorzystaniem autorskich i innowacyjnych rozwiązań firmy oraz wzbogacony o moduł opinii, obszerne, unikatowe teksty prezentacji każdej z firm, które bardzo mocno podnoszą widoczność w wyszukiwaniach Google oraz różne rozwiązanie umożliwiające np. osobom ze słabszym wzrokiem powiększyć treści prezentacji.

Ogromną popularnością cieszy się film, obecny w każdej prezentacji, w którym spikerka przedstawia skrót najważniejszych informacji na temat danej firmy oraz podaje dane kontaktowe do firmy. Technologia ta usprawniła, ale także ułatwiła dużej liczbie odbiorców wybór odpowiedniej firmy, skracając znacząco drogę do kontakt z pracownikiem przedsiębiorstwa.
Wraz ze wzrostem popularności serwisu, w którym oprócz prezentacji firm znajdują się także przydatne porady, został on przetłumaczony na kilka języków, są to między innymi: rosyjski, ukraiński, hiszpański. angielski, francuski, niemiecki oraz włoski.

W obszernych prezentacjach nie mogło również zabraknąć miejsca na media społecznościowe oraz linki stron internetowych firm.
W związku ze zbliżającą się pierwszą rocznicą oficjalnej premiery portalu Mementis.com.pl ogromnie dziękujemy za zaufanie. Cieszymy się, że przyczyniamy się do rozwoju branży funeralnej w Polsce.

5 3 głosy
Ocena artykułu
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kazik

Ta kobieta co mówibovtych firmach jest orawdziwa? Nigdy nie widziałem takiej technologi.

Polecam

Mam i ja abonament w tym serwisie, rodziny się na niego powołują więc na pewno działa – polecam