Rodzinny zakład pogrzebowy realizuje pogrzeby i przewóz zwłok na terenie Anglii

Rodzinny zakład pogrzebowy realizuje pogrzeby i przewóz zwłok na terenie Anglii

Odejście bliskiej osoby jest niezwykle przykrym i ciężkim doświadczeniem. Stres z tym związany może dodatkowo potęgować fakt, gdy śmierć nastąpiła poza granicami Polski. W pierwszej chwili sprowadzenie członka rodziny może wydawać się zadaniem wręcz niemożliwym do wykonania. W takich chwilach profesjonalną pomoc niesie zakład pogrzebowy z Anglii , który w tym zakresie oferuje niezrównaną jakość obsługi i wysoką kompetentność w zakresie transportu zwłok oraz w organizacji ceremonii pożegnalnych. Odpowiednio przeszkoleni pracownicy, odbiorą osobę zmarłą z domów, szpitali i hospicjów na terenie całej Anglii, a następnie z zachowaniem najwyższych standardów, przewożą ciała do chłodni.  

W sposób niezwykle sprawny, firma sprowadzi zmarłych do Polski, w której to pomogą zorganizować godne pożegnanie, a także dokonają przewozów na terenie Anglii, przygotowując ceremonie pogrzebowe z udziałem polskiego księdza. Wieloletnie doświadczenie i dokładność w przeprowadzaniu tych procesów, pozwoliła na zapewnienie najwyższej jakości usług, indywidualnie dostosowanych do każdej rodziny. Zakład pogrzebowy z Anglii wyróżnia nieustające dążenie do doskonałości i dbałość o każdy detal.

Zakład pogrzebowy w Anglii prezentuje najwyższy profesjonalizm

Wysoko wykwalifikowany personel jest zespołem doświadczonych i empatycznych specjalistów, którzy doskonale rozumieją delikatność i wagę związane z organizacją pogrzebu. Pracownicy domu pogrzebowego w Anglii są przeszkoleni, by sprostać wszelkim wymaganiom, zarówno związanych z procedurami prawnymi, jak i spełnianiu indywidualnych potrzeb i życzeń rodzin. Polska firma pogrzebowa z Anglii inwestuje również w najnowocześniejsze środki transportu, zapewniając bezpieczny i dostosowany do tych potrzeb przewóz zwłok. Dbałość o szczegóły i bezpieczeństwo jest w centrum uwagi, a każdy etap transportu jest dokładnie zaplanowany i kontrolowany. Wśród bogatej oferty znajdują się również kremacje zwłok dokonywane na terenie Anglii i Polski, przewóz urny z prochami, szeroki wybór trumien i urn, a także odzież dla zmarłych i wiele innych akcesoriów pogrzebowych. Zakład pogrzebowy z Anglii służy pomocą również w tłumaczeniach przysięgłych aktów zgonu.

Całodobowy Zakład Pogrzebowy w Anglii

Całodobowe numery telefonów

– Polska: (+48) 604 559 569

– Polski Dom Pogrzebowy w Londynie: +44 770 939 54 67

– Oddział Zakładu Pogrzebowego w Irlandii: +353 (0) 894 87 99 16

5 1 głos
Ocena artykułu
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Na portalu Funer.com.pl ta firma o której piszecie jest tez podana jako propozycja sprowadzenia ciała do Polski.

zapraszam na moją www

Pozdrawiam wszystkich czytelników i zapraszam na nasza stronkę Zakładu Pogrzebowego Dolata.

pamiętajmy o zmarłych

Pamiętajmy o Osobach Zmarłych!

zapraszam

Na tej stronie znajduje się dużo informacji na temat przewozu zmarłych – zapraszam