Zakład pogrzebowy w Warszawie stawia na wysoką jakość obsługi

Zakład pogrzebowy w Warszawie stawia na wysoką jakość obsługi

Pożegnanie bliskiej osoby wiąże się z wieloma silnymi emocjami, często przeplatającymi się ze sobą, i niekiedy mocno nas przytłaczającymi. Od szoku, przez smutek, po złość i obwinianie siebie za odejście drugiego człowieka. Każdy żałobę przechodzi na swój sposób i może różnie ją przeżywać, ale wszystkich ogarniętych żalem, łączy potrzeba zorganizowania godnego pożegnania bliskiej sercu osoby. W Domu Pogrzebowym Cerber Ewa Surmacz w Warszawie spotkamy się z życzliwą obsługą, która z pełnym zaangażowaniem zajmie się przygotowaniami do ostatniej drogi zmarłego. Wszelkie etapy ceremonii pogrzebowej są szczegółowo omawiane, a życzenia rodziny czy zmarłego zawsze brane są pod uwagę. Indywidualna, dopasowana obsługa do każdego klienta sprawia, iż uroczystości funeralne wyróżniają się wyjątkowością, która podkreśla osobowość danego człowieka. 

Bogactwo zaplecza technicznego w zakładzie pogrzebowym w Warszawie

Spełnienie próśb rodzin zmarłego stanowi misję domu pogrzebowego Cerber. Często są one proste, standardowe, ale co jakiś czas składają się na spore wyzwanie do zrealizowania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w kompleksowej organizacji uroczystości funeralnych oraz niezwykłej mnogości akcesoriów pogrzebowych i zaplecza technicznego, z pełnym zaangażowaniem pracownicy domu pogrzebowego w Warszawie przygotowują pochówki niemalże na światowym poziomie. Firma funeralna dysponuje różnej wielkości namiotami, windami do trumien i urn, jak i również krzesłami, katafalkami i wykładzinami. Do dyspozycji udostępniane są piękne, nowe i prawdziwie eleganckie karawany. 

Pracownicy zakładu pogrzebowego w Warszawie z troską dbają o zmarłych

Wyspecjalizowany personel domu pogrzebowego Cerber, z dbałością o najmniejszy detal zajmuje się kosmetyką pośmiertną. Takie działania nie tylko znacznie poprawiają wygląd osoby zmarłej, ale również doskonale tuszują oznaki śmierci, choroby czy odniesionych ran. Wśród usług tanatokosmetyki oferowane są fryzjerstwo, golenie a także ubieranie zmarłego. Strój dobierany jest zgodnie z preferencjami rodzin, jak i osoby zmarłej. Wykwalifikowany zespół z szacunkiem zadba o wszelkie szczegóły w przygotowaniach do ostatniej drogi. 

Dom Pogrzebowy Cerber Ewa Surmacz – dane kontaktowe:

ul. Górczewska 14, 01-147 Warszawa

Numery tel.: 798 012 678/503 029 716

Adres e-mail: biuro@pogrzeby-cerber.pl

Adres filii:

ul. Hynka 4a, 02-149 Warszawa

Numery tel.: 501 714 719/503 029 716

Adres e-mail: biuro@pogrzeby-cerber.pl

5 1 głos
Ocena artykułu
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Znalazłem jeszcze taką stronę domu pogrzebowego Cerber Warszawa – pięknie u nich wygląda, aż chce się przeglądać te wpisy ze zdjęciami.

Polecam firmę

Moja rodzina wybrała dom pogrzebowy Nekropolis i jesteśmy też bardzo zadowoleni.